2017 рік

АФК Заз Козак запросили на святкування з нагоди 190-річчя з дня заснування міста Трускавець. Місцеві жителі,гості міста мали змогу насолодитись красою вінтажних автівок.Незважаючи на погодні умови,панувала чудова атмосфера. Надіємся,ми неодмінно відвідаємо прекрасне місто Трускавець знову:)

Фото можна переглянути тут.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.