2017 рік

Клуб "ЗАЗ КОЗАК" прийняв участь в заході присвяченому 27 річниці прийняття Декларації про сувернітет України. В рамках свята відбувся парад, привітання, покладання квітів до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка. Також відбувся благодійний концерт, та привітання воїнів АТО, передача техніки зі сходу в музей АТО та вшанування загиблих бійців.

Організатори заходу висловлюють подяку Якімовичу Василю Васильовичу, тренеру по eндуро, судді по мотокросу, спортовцю і просто патріотичній ,хорошій людині, також Львівському Автомобільно- дорожньому коледжу, а саме Клипко Олегу Романовичу, Круць Тарасу Ігоровичу, Сярому Юрію Богдановичу. Також подяка члену світового конгресу украінських юристів ,адвокату Мудрому Борису Ярославовичу, Цивільному корпусу Азов, Айдар, та волонтерам громадських організаціі: Ти не один, Афганська спілка, та іншим. Особлива подяка за підготовку до свята волонтеру Прокопчуку Леоніду та його хлопцям. Також дуже велика подяка співаку, учаснику АТО Олександру Рожко, автору і виконавцю таких гарних пісень, та всім хто прийняв участь в заході.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.