Унікальною фотовиставкою наш клуб розпочав святкування 60-тилітнього ювілею “Горбатого”

1322
Відкриття виставки з нагоди 60-тилітнього ювілею Запорожця
Відкриття виставки з нагоди 60-тилітнього ювілею Запорожця

30 жовтня 2020 року, в кав’ярні  “Фіксаж” (вул. Князя Романа, 6) силами членів автомобільного клубу ЗАЗ Козак відкрилася виставка з нагоди 60-тилітнього ювілею Запорожця.

Експозицію виставки складають світлини, зроблена за більш ніж десять років на різноманітних клубних заходах. Виставка розповідає про багаторічні історію клубу, члени якого дають “друге життя” своїм улюбленим ЗАЗ 965 “горбатим”.

“Будь-яка справа живе, якщо за нею стоять конкретні люди, котрі щодня її роблять і, що найважливіше, вірять в неї. На сьогодні та команда людей яка є, насправді просуває у Львові рух і завдяки їх праці у Львові можна говорити, що запорожець дуже сильно люблять. Оскільки велика кількість людей приходить на фестивалі, які вони організовують. Багато людей знимкуються, бо запорожець завжди викликає добру посмішку. Тому ця команда робить велику справу”, – сказав заступник міського голови Андрій Москаленко на відкритті виставки.

На важливості дбайливого ставлення до автомобільної історії України наголосив керівник клубу ЗАЗ Козак Остап Бойко.

“В першу чергу – велика подяка людям, котрі є в клубі «ЗАЗ Козак», адже вони вкладають свою силу та енергію в просування цього руху. Витрачають свої кошти, час для того, щоб підтримувати ці автомобілі в технічно справному стані. А цей стан потрібен, щоб долати сотні та тисячі кілометрів, які нам показує ця фотовиставка. Кожна представлена на виставці фотографія – це історія. Історія автомобіля, історія власника, історія клубу”, – сказав Остап Бойко.

Член клубу Роман Фернеза коротко розповів про унікальність моделі ЗАЗ 965 та про непересічні технічні рішення, які були реалізовані в “Горбатому”.

“Сьогодні ми святкуємо 60 років як вийшов перший автомобіль ЗАЗ 965, який в народі за специфічний силует називають «горбатий». Це унікальний, легендарний автомобіль. Напевно єдиний на радянському просторі, який розроблений весь тут і випускався в Україні”, – наголосив Роман Фернеза.

Про унікальність експозиції виставки розповіла членкиня клубу ЗАЗ Козак, куратор виставки, Марія Фернеза.

“На виставці представлено 40 фотографій періоду 2004-2012 років. Авторами фото є Євгеній Кравс та Олександр Шамов, Назар Бідняк, Олексій Бориско. Є фото для Книги рекордів Гіннеса, коли пластуни «запаковувалися»  в машину, є найдовший весільний кортеж з запорожців теж для Книги рекордів України”, – розповіла Марія Фернеза.

Експозицію виставки можна буде оглянути в в кав’ярні “Фіксаж” (вул. Князя Романа, 6) протягом місяця.

1 коментар

Залишити відповідь